İstanbul’un farklı sektörlerin gelişme gösterdiği semtlerinden biri olan Güngören, kurye taleplerinin de fazla olmasına bağlı olarak kurye uygulamalarının geliştiği bölgeler arasında yer almaktadır. Kurye hizmetlerinin gelişmesinde etkisi olan bir başka önemli nokta ise müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma sergilenmesidir. Güngören moto kurye olarak müşteri taleplerini hatasız bir şekilde alma ve talepler doğrultusunda hizmet verme yönünde tüm personelimizle uyum içerisinde hareket ediyoruz. Bunun sonucunda ise firmamıza emanet ettiğiniz gönderileriniz arzuladığınız saatte istediğiniz adrese ulaştırılabiliyor. Müşterilerimizin hız ya da zamanlama konusunda bize olan güvenini boşa çıkarmayışımız yeni kurye taleplerinde tekrar firmamızın tercih edilmesini sağlarken aynı zamanda yeni müşteriler ile tanışmamıza da olanak veriyor.

Güngören Motor Kurye Hizmetlerinde Kalite

Güngören motor kurye hizmetimiz müşteri memnuniyetine ulaşmada yalnızca hız bakımından değil kalite standartları bakımından da değerlendirmeye tabi tutulmaktadır. Motorlu kurye talebindeki artış, rekabet düzeyi artan piyasada kalıcı ve tercih edilir bir firma olabilmek için hizmet kalitesinde artış sağlamayı bir zorunluluk haline getirmektedir. Bu anlamda sektörde gerek ulusal gerekse uluslararası alanda meydana gelen gelişmeleri takip ederek firmamızın sürekli yenilenmesi ve verilen hizmetin daha kaliteli olması açısından gerekli çalışmaları yürütüyoruz. Kalite standardını korumak amacıyla kuryelerimizin ve müşteri hizmetlerinde görev yapan personelimizin müşteri ile ilişkiler ve gönderi teslimatı konusunda gerekli hassasiyeti taşımasına ve buna uygun hareket etmesine özen gösteriyoruz.

Güngören Motorlu Kurye Personeli

Güngören motorlu kurye hizmetleri veren bir firma olarak müşterilerimizin bizimle tekrar çalışmak istemesinin nedenleri arasında üstlendiğimiz teslimat işini zamanında ve gerektiği şekilde tamamlamakta oluşumuzun yanı sıra müşterilerimizi ile doğrudan ilişki kurmakta olan personelimizin güler yüzlü ve nazik oluşu da yer almaktadır. Stresli iş yaşamını müşteriye yansıtmayan ve zorlu hava ve yol şartlarının etkisini hissettirmemek için çaba sarf eden elemanlarımız müşterilerimiz ile iyi bir iletişim kurma, sorun çıkması halinde en kısa sürede çözüm sunma yoluna başvurmaktadır. Bu durum da hizmetlerimizden memnun kalan kişilerin tekrar bizi tercih etmesinin en önemli sebeplerinden biridir.