Güngören kurye

İstanbul’un değişim ve dönüşüm geçiren sebeplerinden olan Güngören pek çok işletmeye ve firmaya ev sahipliği yapmaktadır. Bir kent kadar nüfusa sahip olan Güngören’de kurye hizmeti vermekte olan firmamız uzun yılların deneyimini ve tecrübesini sahaya yansıtmaktadır. Bunun gerçekleşebilmesi için Güngören kurye firması olarak alanında tecrübeli olan ve sıfır hata payıyla işlemler gerçekleştiren teknik bir kadroyla yolumuza devam etmekteyiz. Ayrıca modern cihazlarla donatılmış olan firmamız çeşitli takip sistemleri ile beraber alternatif güzergâhlar önererek motorize ekibimize yardımcı olmaktadır. Böylece ileri sürüş tekniklerine hâkim ve son derece nazik olan motorize ekibimizle beraber Güngören’deki bireysel ve kurumsal müşterilerin gönderi taleplerine modern çözümler üretebilmekteyiz.

Güngören Moto Kurye Nasıl Hizmet Vermektedir?

Sunduğumuz kaliteli çözümlerden ve hizmetlerden faydalanabilmek için yapılması gereken tek şey telefon veya internet üstünden bizimle iletişime geçilmelidir. Böylece adres bilgileriniz alınarak size yakın olan motorize ekibimizi yönlendirmekteyiz. Evrak ve dosyanız ölçülerek standartları belirlenip içeriğine göre fiyat portföyü sunulmaktadır. Sizin kabulünüz ile beraber yapılacak olan sözleşme ile hemen sevkiyat başlatılmaktadır. Bu noktada bir dakika bile kaybetmeyen motorize ekibimiz istediğiniz adrese yönlendirilmektedir. Bu şekilde sunmuş olduğumuz hizmetler ile beraber güvenli teslimat gerçekleştirerek en acil ve önemli olan evrakların dağıtımında da sıkıntı çıkartmadan hizmet verilmektedir. Güngören moto kurye olarak geniş bir hizmet yelpazesi ile farklı çözümler üretebilmekteyiz.

Güngören Motor Kurye Ek Çözümleri

Standart kurye hizmeti ile 180 dakika içerisinde dağıtım yapabilen firmamız Express kurye ve acil kurye hizmetlerinde ortalama olarak 1 saat içerisinde evrak ve dosyalarınızı istediğiniz adrese teslim etmektedir. Bununla yetinmeyen firmamız pek çok alternatif uygulamayla da müşterilere yardımcı olmaktadır. İşletmeler ve firmalar tarafından talep edilen paketleme ve etiketleme çözümleri dosya ve evrak gönderiminden önce devreye girebilmektedir. Ayrıca adressiz dağıtım dediğimiz işletme ve firmaların çeşitli şekillerde reklamlarının yapılabilmesi için de nokta atışı dağıtım yapmakta olan bir motorize ekibimiz bulunmaktadır. Bu şekilde Güngören motor kurye firması olarak kalite ve hizmet standartlarından taviz verilmeden en uygun fiyatlarla bölge halkına hizmet sunmaktayız.