Güngören moto kurye en kaliteli ve güvenli paket gönderimleriniz için sizlerin başvurusunu bekliyor. Güngören’de yaşıyor ya da çalışıyorsanız hem iş hem de bireysel gönderileriniz için dilediğiniz zaman bize başvurabilirsiniz. Paketleriniz sizler teslim alındıktan sonra özenle ve zarar gelmeyecek şekilde taşınır. Daha sonra da alıcıya imza karşılığında teslim edilir. Ekonomik ve ticari işletmelerin güvenerek tercih ettiği hizmetimizden sizler de istediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Bu sayede hem mesai saatleri içinde hem de dışında eşyalarınızı rahatlıkla göndermeniz mümkün. Hediye gönderimi, sipariş gönderimi, evrak, belge ve dosya gibi birçok gönderim için rahatlıkla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güngören Motor Kurye Hizmeti

Güngören motor kurye kredi kartı ekstresi, broşür dağıtım, periyodik dağıtım, tebrik ve davetiye dağıtımı gibi birçok hizmet için bulunmaktadır. Son model motosikletlerin tercih edildiği hizmetimizde paketler en hızlı şekilde yerine ulaştırılır. Kötü hava şartları ya da İstanbul’un yoğun trafiği paket taşımacılık hizmetimizi etkilememektedir. Bu nedenle istediğiniz her zaman kurye aracılığıyla eşyalarınızı rahatlıkla göndereceksiniz. Düzenli ve acil gönderiler için birçok kişi motor kuryeyi tercih etmektedir. İstanbul’da paketleriniz yaklaşık 1 saate teslimat adresine ulaşacaktır. Ekspress kurye, ilaç kurye, gece kurye, acil kurye gibi çeşitlerimizden ihtiyacınız olanı tercih edebilirsiniz. Paketlerinize zarar gelmeden teslim adresine taşınmaktadır. Ayrıca teslimat adresi ve iletişim bilgilerini eksiksiz vermelisiniz. Gönderilerinizle ilgili bilgilendirme mesajları da gönderilmektedir. Kaliteli, güvenli, hızlı ve ekonomik moto kuryeden her zaman yararlanmanız mümkün. Şehir içinde paket ulaştırma konusunda sizlere oldukça kolaylık sağlayacak moto kurye hizmetlerimiz için her zaman irtibat kurabilirsiniz.

Güngören Motorlu Kurye Fiyatları

Güngören motorlu kurye ekonomik fiyatlara paketlerinizi taşımaktadır. Gece ve gündüz gönderilerde fiyat farkı oluşmaktadır. Gönderi yeri ve zamanı, paket hacmi gibi detaylarla fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ofis işlerinizi hafifletmek amacıyla periyodik dağıtımları tercih edebilirsiniz. Dilerseniz standart kurye, vip kurye, hızlı kurye ve daha birçok çeşitten hizmet sağlayabilirsiniz. Göngören’de bulunuyorsanız istediğiniz zaman iletişim kurabilir ve gerekli tüm detayları öğrenebilirsiniz.